הצהרת נגישות

אנחנו בעליזהל׳ה, רואים חשיבות בעלת ערך עליון במתן שירות שוויוני, נגיש ומקצועי לכלל לקוחותינו. בהתאם לכך, אנו רוצים להבטיח כי אתר האינטרנט יהיה נגיש ונוח לשימוש לכלל המשתמשים ולמשתמשים בעלי מוגבלות בפרט. על כן, אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות באופן שיאפשר חווית גלישה נוחה יותר עבור אנשים עם מוגבלויות.

מידע על נגישות האתר:
האתר פועל כמיטב יכולתו על מנת לעמוד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות), תשע”ג – 2013, לפי ת”י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , ברמת AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי. הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים מובילים. האתר מותאם לגלישה גם בעזרת מקלדת בלבד. שימוש במקש TAB יעביר את מוקד המקלדת בין עצמים שונים בעמוד ולחיצה על מקש הEnter תאפשר לבחור בין האפשרויות השונות. כדי לנווט אחורה יש ללחוץ על צירוף המקשים shift + tab. באתר מוצב תוסף הנגשה. לחיצה על התוסף מאפשרת פתיחת תפריט ההנגשה.

אפשרויות תוסף הנגשה:
שליטה על גודל הטקסט (הגדלה והקטנה).
התאמת תצוגה לעיוורי צבעים.
בחירת ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה או בהיר.
הדגשת קישורים.
ביטול אפשרויות עיצוב.

אמצעים נוספים ליצירת קשר קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר: ֿ
דואר אלקטרוני: [email protected]
פניה באמצעות הדואר: עמל 8א, פרדס חנה
פניה טלפונית למספר 054-5326487.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הטוב והנגיש ביותר. במידה וקיימות שאלות או נתקלתם בבעיות בנושא הנגישות באתר, נשמח שתעדכנו אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ להשיב לכל שאלה ולטפל בכל בעיה בהקדם. על-מנת שנוכל לטפל בבעיה במהירות וביעילות, יש לצרף לפנייה פרטים מלאים אודות הבעיה: תיאור הבעיה; הפעולה שניסית לבצע; קישור לעמוד בו גלשתם; סוג הדפדפן בו גלשתם וגרסתו; סוג מערכת ההפעלה; ככל והשתמשתם בטכנולוגיה מסייעת – נא ציינו את סוג הטכנולוגיה. בעניינים אלה וכן לבירורים נוספים, הצעות לשיפור או בקשות להתאמות נוספות, ניתן לפנות אלינו, בבקשה מתאימה, ואנו נעשה את מירב המאמצים לספק מענה:

שם: ליאור תור
טלפון: 050-6850814
דוא”ל: [email protected]

הסטודיו שלנו לאיסוף עצמי נמצא בדרך השדות, כפר פינס (ניתן להזין עליזהל’ה בוויז). יש חניה צמודה למקום בחצר המתחם, ורמפה המובילה לכניסה לסטודיו. מידע נוסף אודות הסדרי נגישות נמצא בסטודיו עצמו.

פרסום הצהרת נגישות הצהרת נגישות עודכנה ביום 18/02/24.