אספקת המוצרים

1. הזמנתך תישלח בתוך 3-5 ימי עסקים לאחר ביצוע התשלום. הפריטים נשלחים באמצעות חברת שליחים, לפי הנקבע במועד ההזמנה ע”י הלקוח. כל המשלוחים מאפשרים אפשרויות מעקב.

2. הפריטים השונים יסופקו בתוך הארץ -באמצעות חברת שליחים.
יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים שאינם מסופקים באמצעות שליחים אינם ניתנים לבקרה והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה עקב שיבושים באספקה שלא באמצעות שליח. לאחר מסירת החבילה לחברת השילוח עליזהל׳ה ומסירת הפרטים המדויקים כפי שהזנת אותם בעת הרכישה, האחריות עוברת לחברת השילוח.

3. באפשרות משלוח רגיל החבילה תגיע לנקודת איסוף (pickup point) בקרבת הכתובת שהוזנה בעת הרכישה. באפשרות שילוח מועדף החבילה תגיע עם שירות שליחים אקספרס עד לכתובת שהוזנה בעת הרכישה. כל האמור בסעיף זה תקף, אלא אם כן צוין אחרת במפורש׳.

3.1 עבור אפשרות שילוח רגיל בתוך הארץ, יצוין כי עליזהל׳ה נעלי תינוקות משתמשים בשירות pickup point של חברת ups, דרך חברת צד שלישי fetchy. הלקוח בשירות זה מקבל סמס לטלפון הנייד שהוזן בעת הרכישה, למחרת יום השליחה, על הגעת החבילה לנקודת האיסוף, ושעות האיסוף האפשריות.

3.2 בשירות ups pickup point המשלוח אמור להגיע לנקודת איסוף בקרבת הכתובת שהוזנה בעת ההזמנה ביום למחרת המשלוח. יודגש בזאת, כי בשירות החבילה אינה מגיעה ישירות לביתך אלא לנקודת איסוף בקרבת ביתך, ובהזמנת המוצר בשירות זה אתה מסכים לתנאי שירות זה.

4. במידה והזמנתך לא התקבלה בתוך המועדים המפורטים לעיל, אנא צור עמנו קשר : 054-5326487
או בכתובת הדוא”ל: [email protected]